Detail zájezdutisk


Číslo zájezdu14072-26618 Rezervace je možná až po přihlášeníRezervovat

To nejlepší z Budapešti + TERMÁLNÍ LÁZNĚ (autobusem z Ostravy)

Termín23. listopad - 24. listopad 2019 (2 dny) PrůvodceMartina Kolníková
Místo odjezduBratislava, Brno, Olomouc, Ostrava Ubytováníhotel Ibis Styles Budapest City
Stravasnídaně Dopravaautobusem Radynacestu
Konečná cena3 390 Kč [Cena EUR: 129,-] Co zahrnuje cena? Kontakt pro dotazy Silvie Grygarčíková, 596 110 844

Dokonalý relax a zážitky, které vás dostanou… Dopřejte si je! S nadšeným průvodcem objevíte město termálů jako nikdy předtím. Poslechnete si příběhy historického Budína a Pešti, prohlédnete si Královský palác, Rybářskou baštu či impozantní Parlament. Užijete si procházku nejkrásnější „pešťskou“ ulicí i horkou koupel v lázních Széchenyi.  Poznávejte Budapešť jako cestovatel – na vlastní kůži!

Program

1. den, Sobota 23. listopadu: V časných ranních hodinách odjezd z Ostravy autobusem Radynacestudále jízda podle nástupních míst do centra Budapešti

Při procházce historickými částmi měst Budína a Pešti zhlédneme ta nejkrásnější místa maďarské metropole, města habsburské pompéznosti i úžasných termálů. Půjdeme kolem Královského palácekorunovačního Matyášova chrámu a dominanty BudapeštiRybářské bašty.

V odpoledních hodinách budeme mít dostatek času k návštěvě největší tržnice Vásárcsarnok, kde najdete vše, co je základem maďarské kuchyně: různé druhy mleté papriky, celé věnce sušených paprikových lusků, různě připravené uzené klobásy, salámy, různé druhy pálenek, čerstvé ovoce a zeleninu a mnoho dalšího. Je to ideální místo pro nákup suvenýrů.

Poté projdeme nejkrásnější „pešťskou“ ulicí Váci až k náměstí a bazilice sv. Štěpána, patrona země. Během prohlídky určitě nevynecháme pohled na nejimpozantnější evropskou budovu parlamentu

Večer ubytování v hotelu. 

2. den, Neděle 24. listopadu: Po snídani odjezd do termálních lázní Széchenyi, které se nacházejí v parku ve středu města. Jedná se o jedny z největších lázeňských zařízení v Evropě, uvnitř najdete mimo jiné termální vanové koupele, sauny či velké bazény pod otevřeným nebem.  V areálu je také bufet, kde se můžete občerstvit nápoji či lehkými jídly. Cena zájezdu nezahrnuje vstupné do lázní.

Eventuelně je možné, v případně nezájmu o návštěvu lázní, využít tento volný den k individuální návštěvě galerií, muzeí a dalších pamětihodností a tak si plně vychutnat pobyt v tomto nádherném městě dle svých představ.

V odpoledních až večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cena zahrnuje:

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění
 • MHD
 • vstupné do památek a lázní
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 600 Kč | 22.75092936803 EUR

Hotel - Ibis Styles Budapest City

Nově zrenovovaný hotel nabízí ubytování v moderních, vkusných pokojích. Jeho design se nese v duchu oblíbeného budapešťského dopravního prostředku - kol. V každém z pokojů naleznete LCD televizi a vlastní koupelnu s fénem a cestovním šamponem. V místní lobby si můžete nechat zdarma připravit kávu či čaj.

 • Místo: Budapešť
 • Adresa: 1095 Budapešť, Soroksári út 12, Maďarsko
 • Snídaně: Hotelové snídaně jsou podávány formou bufetu
 • Umístění: Hotel se nachází poblíž břehu Dunaje ve čtvrti Pešť
 • Možnost třílůžkového pokoje: Ano
 • Vysoušeč vlasů: Ano
 • Internet: Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Restaurace: Přímo v hotelu je k dispozici bar, v jeho okolí najdete i řadu restaurací

Cestovní pojištění:

Rezervace je možná až po přihlášeníRezervovat

Další termíny tohoto zájezdu