Detail zájezdutisk


Číslo zájezdu13950-26876 Rezervace je možná až po přihlášeníRezervovat

Zájezd zrušen: To nejlepší z Holandska (autobusem)

Termín1. květen - 5. květen 2020 (5 dní) PrůvodceKateřina Lefebvre
Místo odjezduBrno, Olomouc, Ostrava, Praha Ubytováníhotel Fletcher Hotel Heiloo
Stravasnídaně Dopravaautobusem Radynacestu
Konečná cena8 990 Kč [Cena EUR: 341,-] Co zahrnuje cena? Kontakt pro dotazy Silvie Grygarčíková, 596 110 844

Poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, během kterého objevíte to nejkrásnější ze země tulipánů. Projdete se miniaturním Holandskem i úchvatným skanzenem s větrnými mlýny v Zaanse Schans, budete obdivovat zahradu Evropy Keukenhof a projedete se po amsterodamských kanálech. Připravte se na květinové dobrodružství a vydejte se s námi zažít Holandsko!

Program

1. den, Pátek 1. května: V odpoledních až večerních hodinách odjezd autobusem Radynacestu z ČR dle jednotlivých nástupních míst.

2. den, Sobota 2. května: Dnes nás čeká prohlídka nejkrásnějších koutů Amsterdamu.

Amsterdam je znám jako město přímo protkané grachty (kanály). Společně se s tímto nádherným koutem Holandska seznámíme při projížďce lodí. Přímo z paluby si prohlédneme nádherné štítové domy, dozvíme se zajímavosti o historickém jádru a odhalíme tajemství spletitosti zdejších říčních kanálů. Najdeme si i příležitost ochutnat holandskou specialitu – herinka.

Po projížďce budete mít dostatek volného času na individuální prohlídku samotného centra. Vedle architektonických skvostů, jako je hlavní nádražíkrálovský palác na náměstí Damkostel sv. Mikuláše, si nenechte ujít plovoucí květinový trh, neuvěřitelné množství kol či slavnou čtvrť červených luceren.

V pozdních odpoledních hodinách se všichni znovu potkáme a odjedeme na ubytování.

 

3. den, Neděle 3. května: Tento den bude věnován objevování tradičního Holandska a největší zahrady Evropy.

Ráno začneme prohlídkou skanzenu v Zaanse Schans. K řece Zaan bylo svezeno šest větrných mlýnů a množství městských budov z různých koutů Holandska. Podíváme se také na proces výroby a zrání sýrů, které tu můžeme ochutnat a následně nakoupit domů stejně jako typické nizozemské dřeváky.

Poté se vypravíme do jedné z nejkrásnějších jarních zahrad na světě, Keukenhofu. Tento jedinečný areál, kterému se přezdívá zahrada Evropy, se rozprostírá na ploše 32 hektarů a zejména v jarních měsících hýří neuvěřitelnými barvami. Můžeme zde obdivovat milióny rozkvetlých tulipánů, orchidejí, lilií, narcisů, hyacintů, kosatců, krokusů a dalších květin. Projdeme se mezi barevnými záhony, skleníky a vodními plochami a určitě nakoupíme nespočet zajímavých cibulek domů.

Čerstvé ryby můžeme ochutnat ve vesničce Volendam, rozkládající se na břehu jezera Ijsmelmeer, které bývalo dříve mořem.

Návrat na hotel ve večerních hodinách.

4. den, Pondělí 4. května: Celodenní výlet do majestátního města Den Haag (s návštěvou Madurodamu) a večerní rozloučení se s Nizozemskem výhledem na Rotterdam.

Ráno nás autobus Radynacestu vyloží u nejnavštěvovanější atrakce Nizozemska, kterou je Madurodam v Den Haagu. V tomto „zmenšeném Holandsku“ si můžeme prohlédnout modely důležitých staveb celé země, jako jsou letiště, ropné plošiny, květinová pole, královský palác, grachty s loděmi a další. Kolem poledne se městskou dopravou přesuneme do centra města, kde si uděláme procházku kolem Binnenhof (sídla vlády), obrazárny Mauritshuis, brány se stupňovitým štítem Gevangespoor a dojdeme také ke kostelu královské rodiny Grote Kerk.

Odpoledne dojedeme opět městskou dopravou na jedno z předměstí Haagu, do Scheveningenu. Lázeňské město nám nabídne noblesu časů, kdy se sem sjížděli pacienti z celé Evropy, aby tu nabyli ztracené zdraví. Neopomeneme ani 381 metrů dlouhé molo, známý hotel Kurhaus a mořské akvárium.

Ve večerních hodinách se vydáme do největšího přístavního evropského města, Rotterdamu. Tam speciálním skleněným výtahem vyjedeme na vrchol 185 metrů vysoké věže Euromast, abychom se s Nizozemskem rozloučili pohledem na večerní Rotterdam.

Odjezd do ČR.

5. den, Úterý 5. května: Příjezd do ČR v ranních až poledních hodinách.

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příjezdu a odjezdu budou upřesněny v pokynech před zájezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cena zahrnuje:

 • doprava autobusem Radynacestu
 • autobusová doprava
 • 2x ubytování v hotelu
 • 2x snídaně
 • průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program ve městě)
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • cestovní pojištění
 • vstupné na místě (cca 70 €)
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3000 Kč | 113.75464684015 EUR

Hotel - Fletcher Hotel Heiloo

Hotel Fletcher je 4* hotel se nachází v blízkosti historických měst Alkmaar, Haarlem a Zaandam. Pokoje jsou prostorné s vlastní teráskou či balkonem, vybavené TV, koupelnou a fénem.V hotelu je k dispozici hotelová restaurace s barem.

 • Místo: Heiloo
 • Adresa: Kennemerstraatweg 425, 1851 PD Heiloo
 • Snídaně: Snídaně je podávána formou bufetu. K dispozici bude několik druhů pečiva, croissanty, uzeniny, sýry, míchaná či vařená vajíčka, zelenina. Ze sladkého pak marmelády, kukuřičné a čokoládové lupínky, jogurty či ovoce. Z pití můžete zvolit kafe, čaj, mléko nebo džusy.
 • Možnost třílůžkového pokoje: Ano
 • Vysoušeč vlasů: Ano
 • Internet: Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Restaurace: Restaurace podává mezinárodní kuchyni a nizozemské speciality připravené z místních surovin a sezónních surovin. V hotelu je také příjemný bar a prostorná terasa pro teplejší počasí.

Cestovní pojištění:

Rezervace je možná až po přihlášeníRezervovat

Další termíny tohoto zájezdu