Detail zájezdutisk


Číslo zájezdu14556-27328 Rezervace je možná až po přihlášeníRezervovat

Londýn pro fanoušky fotbalu + ZÁPAS PREMIER LEAGUE (letecky z Prahy)

Termín16. leden - 19. leden 2020 (4 dny) PrůvodceRadka Šímová
Místo odjezduPraha Ubytování3* hotel v Londýně Ibis London Excel...
Stravasnídaně Dopravaletecky LET
Konečná cena13 990 Kč [Cena EUR: 545,-] Co zahrnuje cena? Kontakt pro dotazy Silvie Grygarčíková, 596 110 844

Nejrychlejší skluzavka světa, Olympijský stadion, zápas Premier League – naživo. Kde? Jedině v Londýně. Nejen fotbaloví fandové si přijdou na své. Uvidíte londýnské památky, ochutnáte pravé anglické pivo, prohlédnete si fotbalový stadion Emirates a stanete se přímými účastníky utkání Arsenalu. Nechte se vtáhnout kosmopolitní atmosférou a prožijte Londýn, jak ho neznáte!

Čas odletu při odjezdu: 07:15, Čas příletu při odjezdu: 08:15

Čas odletu při návratu: 20:35, Čas příletu při návratu: 23:35

Tyto časy jsou předběžné a letecká společnost je může změnit. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny nejpozději týden před odletem.

Program

1. den, Čtvrtek 16. ledna: Odlet z Prahy, přílet do Londýna, ubytování na hotelu a prohlídka centra Londýna. Uvidíme Parlament, Westminster Abbey i Buckingham Palace.

Odlet z Prahy bude v ranních hodinách. Po příletu do Londýna se přesuneme zajištěným autobusem do hotelu.

Poté přejedeme příměstským vlakem nebo metrem do centra Londýna. Prohlídku začneme v historické části Westminster a projdeme se kolem známých atraktivit. Společně navštívíme nábřeží Temže,  Whitehall, Horse Guards, Downing Street, kde se nachází oficiální adresa britského premiéra, Houses of Parliament s ikonickou Clock Tower (jejíž součástí je i slavný zvon Big Ben), Westminster Abbey, sídlo britské královny Buckingham Palace, kde můžeme zjistit zda je královna doma.

Užijeme si procházku okouzlujícím královským parkem St. James's Park, který vytvořil král Jindřich VIII. jako jelení honební revír. Prohlédneme si také rušné náměstí Trafalgar Square, na kterém najdeme slavný Nelsonův sloup.

Odpoledne se vrátíme společně na hotel, kde se ubytujeme.

Ve večerních hodinách možnost společné návštěvy typického anglického pubu.

2. den, Pátek 17. ledna: Dnes nás čeká katedrála sv. Pavla, Tate Modern, Tower of London a Tower Bridge. Odpoledne prožijeme na lodi při plavbě do čtvrti Greenwich a prohlédneme si typický britský pivovar.

Ráno se po snídani přesuneme příměstským vlakem nebo metrem do centra Londýna. Můžeme se těšit na prohlídku jižního nábřeží řeky Temže a City a Southwark, kde se střetává historie s moderní architekturou. Čeká nás katedrála svatého Pavla, Shakespearovo divadlo Globe, Tate Modern a Millenium Bridge.

Poté se přesuneme k proslulému paláci a pevnosti Jejího Veličenstva, Tower of London, a nejslavnějšímu zvedacímu mostu Tower Bridge.

Odpoledne doplujeme lodí do čtvrti Greenwich, kde můžeme být doslova jednou nohou na východě a druhou na západě! Kromě nultého poledníku se zde nachází i královská observatoř, Národní námořnické muzeum a jeden z posledních čajových kliprů na světě – loď Cutty Sark

Na ty, kteří se budou chtít podívat pod pokličku výroby piva ve Velké Británii, čeká prohlídka pivovaru i s ochutnávkou (pro předem objednané zájemce). Pokud pivu zrovna neholdujete, můžete volný čas využít k návštěvě některé z atraktivit čtvrti Greenwich.

Večer návrat společně nebo individuálně na hotel.

3. den, Sobota 18. ledna: Tento den bude opravdovým zážitkem pro fanoušky fotbalu. Čeká nás prohlídka Emirates stadionu a odpoledne zápas Arsenalu proti Sheffieldu.

Ráno se po snídani přesuneme k Emirates Stadium, kde nás čeká jeho prohlídka spolu s Arsenal Museum. Tento stadion je domovským stadionem klubu Arsenal. Navštívíme také klubový obchod se suvenýry. Od 15:00 hodin začíná fotbalové utkání Premier League Arsenalu proti Sheffieldu.

Po zápase návrat společně nebo individuálně na hotel. Možnost společné návštěvy typického anglického pubu.

Ti, kteří se nezúčastní fotbalového utkání, budou mít možnost individuálního programu v centru Londýna.

4. den, Neděle 19. ledna: Dnes si užijeme prohlídku Olympijského stadionu i adrenalinovou jízdu nejrychlejší a největší skluzavkou světa. Odpoledne se přesuneme na letiště a odletíme zpět do Prahy.

Ráno přejedeme DLR či metrem do oblasti Stratford k Olympijskému stadionu a London Aquatics Centre – prohlídka exteriéru. Předem objednaní zájemci budou mít možnost se podívat na oblast z vyhlídkové věže Arcelor Mittal Orbit anebo si vyzkoušet jízdu skluzavkou dolů (vstup pro předem objednané zájemce).

V odpoledních hodinách se společně nebo individuálně vrátíme na hotel a objednaným transferem se přesuneme na letiště.

Přílet do Prahy bude v nočních hodinách.

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Přesné časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech před zájezdem, o plánovaných časech se můžete informovat v CK. Tyto časy jsou určeny aktuálním letovým řádem a mohou podléhat změnám. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.

Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Doporučujeme rezervaci co nejdříve. Cena zájezdu je závislá na aktuálních cenách letenek a ty se zvyšují s blížícím se termínem!

Cena zahrnuje:

 • letenka Praha – Londýn – Praha se všemi poplatky (kabinové zavazadlo dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže)
 • transfer letiště – Londýn (hotel) – letiště
 • 3x ubytování v Londýně v 3* hotelu ve dvoulůžkových, popř. třílůžkových pokojích
 • 3x snídaně
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)
 • tištěný průvodce městem zdarma od Radynacestu.cz
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

 • zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz níže)
 • cestovní pojištění
 • přesuny v Londýně místní dopravou
 • doporučené kapesné: 160 GBP (včetně dopravného)
 • vstupné na místě
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 4000 Kč | 155.72519083969 EUR

Podmínky pro přepravu zavazadel:

 • Zavazadlo v ceně zájezdu – kabinové zavazadlo o max. rozměrech 40 (d) x 20 (v) x 25 (h) cm (toto zavazadlo budete mít s sebou na palubě)
  UPOZORNĚNÍ! Na kabinové zavazadlo se vztahují podmínky přepravy kabinových zavazadel (omezení tekutin, zákaz ostrých předmětů apod.)
 • Zavazadlo v ceně zájezdu – odbavované zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 40 (v) x 20 (h) cm, hmotnost do 10 kg
 • Zavazadlo za příplatek 2 500 Kč / 95 € – odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 kg

Tyto ceny zavazadel jsou garantovány při objednání do 30 dnů před uskutečněním zájezdu, pokud se rozhodnete objednat zavazadlo později, cena se bude odvíjet od aktuálních cen leteckých společností (pro více informací kontaktujte CK).

Ubytování:

 • 3* hotel se snadným přístupem do centra Londýna
 • na pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma (dle typu hotelu)
 • na pokojích jsou k dispozici ručníky, mýdlo, vysoušeč vlasů (dle typu hotelu)

Hotel - Ibis London Excel Docklands

Ibis London Excel Docklands je moderní, čistý hotel s dobrou dostupností do centra Londýna a je vzdálen asi 20 minut autobusem od O2 Arény. Řadí se mezi nekuřácké hotely. Recepce je k dispozici 24h denně. Pokoje jsou vybaveny TV, klimatizací, topením, nočním stolkem, pracovním stolem, samostatnou koupelnovou buňkou, trezorem, ručníky, fénem, rychlovarnou konvicí s čajem a kávou zdarma. Zásuvky evropského tvaru se nachází v koupelně.

 • Místo: Londýn
 • Adresa: 9 Western Gateway Royal Victoria Dock E16 1AB LONDON UNITED KINGDOM
 • Snídaně: Snídaně jsou plné anglické, což znamená: pečivo slané i sladké, vajíčka, fazole, párečky, bramborové trojhránky, marmeláda, máslo, jogurty, kompotované ovoce, müsli, čerstvé ovoce, mléko, káva, čaj, džusy, čokoláda.
 • Umístění: Hotel je situován na jihovýchodním okraji Londýna s velmi dobrou dostupností do centra města (20 minut MHD k Parlamentu), do Greenwiche i do největšího londýnského nákupního centra (Stratford). Stanice DLR je od hotelu vzdálena 5 minut pěšky. V hotelu se nachází tradiční anglický pub (kde vaří), možnost koupit si k jídlu sandwiche.
 • Možnost třílůžkového pokoje: Ano
 • Vysoušeč vlasů: Ano
 • Internet: Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma
 • Restaurace: Součástí hotelu Ibis London Excel Docklands je také restaurace s mezinárodní kuchyní s otevírací dobou 18:00 - 22:00 a bar s nabídkou nápojů s otevírací dobou 11:00-01:00.

Strava:

 • snídaně v hotelu formou bufetu
 • během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé z přestávek v místech s možností občerstvení
 • poblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení

Vstupné:

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

 • Skluzavka + vyhlídková věž ArcelorMittal Orbit: dospělý 610 Kč, dítě 380 Kč, student 480 Kč, senior 480 Kč, rodina 1 890 Kč
 • Vyhlídková věž ArcelorMittal Orbit: dospělý 420 Kč, dítě 200 Kč, student 310 Kč, senior 310 Kč
 • Prohlídka pivovaru: dospělý 720 Kč
 • Zápas Premier League: dospělý 4 200 Kč

Podrobnosti ke vstupnému

Cestovní pojištění:

Rezervace je možná až po přihlášeníRezervovat